Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet njesi biznesi ne fillim te Kodres se Diellit.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 290 m2 me hipoteke kati 0 buze rruge.
Kryqezohet nga rruga shkelqim fusha dhe fillimi I rruges kodra e djellit mbi
Komunen e Parisit ,shume afer me autostraden e Tegut.dhe Kopshtin Botanik
I gjithe ambjenti ka aspirim dhe kondicionim,perbehet nga 8 dhoma 3 tualete
3 dushe si dhe nje magazine e madhe 90 m2.

Shitet per aresye emigrimi.

Per detaje apo vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. e brendshme:

290 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

374

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ne unaze ,fillim kodra diellit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020