Hyr
Përshkrim

Shitet njesi biznesi ne fillim te Kodres se Diellit.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 290 m2 me hipoteke kati 0 buze rruge.
Eshte I rregulluar dhe I kompletuar dhe aktiualisht eshte i dhene me qera 1000euro/muaj.
dhe funksionon si qender estetike.
Kryqezohet nga rruga shkelqim fusha dhe fillimi I rruges kodra e djellit mbi
Komunen e Parisit ,shume afer me autostraden e Tegut.dhe Kopshtin Botanik
I gjithe ambjenti ka aspirim dhe kondicionim,perbehet nga 8 dhoma 3 tualete
3 dushe si dhe nje magazine e madhe 90 m2.

Shitet per aresye emigrimi.

Per detaje apo vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. e brendshme:

290 m2

Lloji:

Commercial

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

67

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ne unaze ,fillim kodra diellit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019