Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne rrugen e Kosovareve, shume prane Liqenit te Tiranes, shitet apartament 2+1 !
Apartamenti ndodhet ne katin e katert te banimit dhe ka siperfaqe totale 116.5 m2.
Organizohet me korridor ne hyrje , dhome ndenje & kuzhine, tualet, me pas nje korridor tjeter ku behet shperndarja e dy dhomave te gjumit dhe tualetit tjeter, ballkon i konsiderueshem.
Orientimi Jug Lindje.
Godina rezidenciale ku ndodhet apartamenti eshte i sapo ndertuar dhe eshte nje nga ndertimet me cilesore te zones me fasade te ventiluar, hapesira te mjaftueshme , kater ashensore, tre kate nentokesore per parking etj.
Zona eshte teper e preferuar dhe konsiderohet investim shume i mire per shkak te lokacionit dhe faciliteteve qe te ofron.
Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

272

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Kosovareve, prane Liqenit Artificial

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020