Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Myslym Shyri
Perbehet nga nje dhome gjumi, nje sallon, dy tualete dhe dy ballkone.
Eshte pjese e nje pallati te ri te vitit 2019, ndertim shume cilesor
Nga pronari aktual eshte super investim dhe arredim me te gjitha elektroshtepiaket inkaso.
Momentalisht apartamenti eshte i dhene me Qira 600 euro/ muaj

Per vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

220

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020