Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet apartament me qira 2+1+2 te "Kompleksi Delijorgji". Apartamenti ndodhet ne katin e 7, me orientim Jug - Lindje. Organizohet nga: 1 korridor i cili ben shperndarjen neper ambjentet e apartamentit, 1 sallon me guzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Ne apartament jane bere punime teper cilesore, qe nga parketi teper cilesor, punimet elektrike, hidrosanitaret, grila elektrike, si dhe mobilim te ri dhe teper komod. Kompleksi dhe apartamenti, ofrojne komoditet, qetesi dhe siguri, per nje jetese sa me komode dhe te sigurte. Per nje vizit ne prone, ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

110 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

108

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kompleksi Delijorgji

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020