Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen Komuna Parisit jepet me Qira Apartament 79m2 .Organizuar ne ambjent ndenjie dhe kuzhine,dhome gjumi,tualet dhe ballkon.Zone shume e preferuar


Informacion
Sip. Totale:

85 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

277

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020