Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Eshte nje vile e re, ndertuar me klas te larte qe ndodhet ne nje rezidence banimi, qe ndodhet 10 minuta larg nga qendra e Tiranes, mobiluar me mobilje me stil modern, pajisje te reja shtepiake, dyshemeja shtruar me parket druri, pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje, nje oxhak funksional, banjo me cilesi te larte e me pajisje moderne, nje kuzhine te pajisur plotesisht.
Shtepia perbehet nga nje dhome ndenjeje, nje kuzhine, kater dhoma gjumi, kater banjo, nje dhome garderobe, nje depo, eshte e rrethuar nga nje kopsht me lule, parkim per dy automjete.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

443 m2

Sip. e brendshme:

443 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

490

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020