Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ka siperfaqe prej 112 m2 dhe eshte i organizuar nga ambineti i ndenjies, kuzhina dhe ballkoni, dy dhoma gjumi, njera me ballkon, nje depo dhe dy tualete.
Apartamenti eshte i miremobiluar dhe i mireadminstruar, i pajisur me sistem chiller, panel diellor, parket, dhe gjithashtu ne cmim perfshihet edhe nje garazhd.


Informacion
Sip. e brendshme:

112 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

178

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020