Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira magazine 2 kateshe te Frigoriferi.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 164 m2, me 1 tualet.
Kati i dyte me nje siperfaqe prej 584 m2, me 2 ambiente zyrash, tualet privat dhe tualet per punetoret.
Ambienti gjithashtu disponon ashensor dhe vend te bollshem per parkim.
Gezon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !


Informacion
Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

124

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Siri Kodra, Frigoriferi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020