Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet nje apartament me orientimin e deshiruar jug-lindje i cili ka nje sallon te bashkuar me guzhine, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Lidhur me sallonin ndodhet nje ballkon me orientim lindor qe eshte i pajisur me nje ambient te vogel gatimi. Apartamenti ndodhet ne rrugen "Dritan Hoxha" ne katin e 8 te nje pallati 13 katesh i cili eshte i pajisur me ashensor. Gjithashtu, apartamenti shitet plotesisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione kontaktoni konsulenten e prones!


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

208

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020