Hyr
Përshkrim

Shitet nje apartament me orientimin e deshiruar jug-lindje i cili ka nje sallon te bashkuar me guzhine, dy dhoma gjumi, dhe nje tualet. Lidhur me sallonin ndodhet nje ballkon me orientim lindor qe eshte i pajisur me nje ambient te vogel gatimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 13 katesh i cili eshte i pajisur me ashensor. Gjithashtu, apartamenti shitet plotesisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2019