Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes, ne fillim te Rr.Kavajes.Me nje siperfaqe prej 72 m2 ka nje organizim mjaft te rregullt ku nga koridori ben ndarjen e ambienteve 2 dhoma gjumi salloni bashke me kuzhinen si dhe tualeti.Zona rreth e rrotull ofron facilitete te ndryshme si aferisa me institucionet shteterore, mundesia e perdorimit te transportit publik, shkolla.Orientimi JUG eshte nje tjeter favor pasi ben te mundur ndricimin natyral gjate pjeses me te madhe te dites.Per nje vizite ne prone kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

260

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rr.Kavajes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020