EKSKLUZIVE ; SHITET SUPER APARTAMENT TEK GARDA ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 3+1 ne zonen e ish Bllokut , prane Gardes !
Apartamenti ka siperfaqje totale 170m2 , ndodhet ne katin e 10 te nje pallati shume cilesor.
Organizohet ne menyre te rregullt nepermjet shperndarjes me korridor perkatesisht ne; dhome ndenje, kuzhine e vecuar, tre dhoma gjumi, dy tualete te cilet jane me dritare, nje garderobe, nje depo dhe nje ballkon. Orientimi i dhomes se ndenjes dhe dy dhomat e gjumit eshte nga Perendimi ndersa dhoma matrimoniale dhe dy tualetet orientohen nga Lindja.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i rikonstruktuar me punime super cilesore duke permendur ; Sistem izolomi termik dhe akustik KNAUF, hidrosanitare VILLEROY & BOCH, tualetet me sistem ngrohje nga dyshemeja, elektroshtepiaket AEG, ELEKTROLUX, SAMSUNG, sistemi qendror kondicionimi DAIKIN, ndricim LED, parket PARADOR, dritare me izolim termik & akustik etj.
Gjithashtu organizimi , arredimi dhe cdo punim eshte projektuar dhe zbatuar me detaje.
Ne cmim perfshihet edhe nje garazhd i mbyllur ne katin -1 me siperfaqje 22 m2.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Kjo prone eshte rast i rralle investimi pasi ndodhet ne nje nga zonat me elitare dhe te kerkuara te Tiranes.
Per me teper informacion apo vizite ne prone mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

170 m2

Sip. e brendshme:

160 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1337

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020