SUPER APARTAMENT TE GARDA ME QIRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prande Gardes, kati i 2-te.
Gezon nje hapesire prej 191.8 m2 dhe eshte i organizuar si me poshte: koridor shperndares, tualet dite, soxhorno shume e madhe, kuzhine e vecuar, dhome gjumi femijesh, dhome gjumi matremonilae, garderobe, tualet, ballkon qe lidhet me te treja dhomat.
Per nje vizite na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

192 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

371

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Garda

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020