Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Apartament 2+1 tek Komuna Parisit
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri pa ashensor.
Momentalisht eshte i dhene me qira dhe lirohet ne muajin Gusht.
Apartamenti eshte arreduar me nje mobilim modern.
Per vizite ne prone na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

125 m2

Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

780

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Komuna e Parisit

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020