SHITET APARTAMENT LUKSI 3+1 PRANE LIQENIT ARTIFICIAL - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, shume prane Kopshtit Botanik. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial te ri me rifinitura shume cilesore. Organizohet ne nje ambient te perbashket ndenjeje dhe ngrenie 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande e madhe prej 100 m2. Apartamenti eshte shume i investuar me punime shume cilesore ne nje rezidence me 3 kate. Eshte gjithashtu i mobiluar nga arkitekte te huaj dhe cdo detaj i tij eshte shume i kuruar. Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje dhe ftohje dhe ofron nje pamje te mrekullueshme te qytetit dhe te Liqenit Artificial.
Zona ne te cilen ndodhet ofron gjithashtu afersine e me kopshtin Botanik, kopeshtin Zoologjik, parkun e liqenit si dhe afersine me unazen e madhe e cila lidh zonen me jugun,veriun dhe juglindjen e Shqiperise. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Aktalisht eshte i dhene me qira me cmim 1500 eu/muaj. Nje mundesi shume e mire investimi. Cmimi eshte i negociueshem.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

296 m2

Sip. e brendshme:

296 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1018

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kopshti zoologjik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020