Shitet 2+1 i paperdorur ne Iliria - Century 21 Albania
Përshkrim

Shtepia eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme , 1 dhome ndenje me nje kuzhine te perbashket dhe nje ballkon. 1 tualet qendror dhe nje korridor qe ben shperndarjen e rregullt te dhomave. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt. Apartamenti ndodhet ne Iliria.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

213

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020