SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES SE TIRANES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 te Rruga Mine Peza, shume prane Qendres se Tiranes.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 69m2 dhe ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te Tiranes.
Ka nje organizim mjaft te rregullt, sallon, dy dhoma gjumi, nje tualet, ballkon dhe korridor.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati egzistues.
Ndodhet prane institucioneve te ndryshme publike dhe private si shkolla, kopshte, bare, restorante, qe mundesojne nje jetese mjaft komode.
Apartamenti shitet totalisht i mobiluar.
Per me shume informacione dhe per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

488

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mine Peza

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020