SHITET APARTAMENT 2+1 TEK KODRA E DIELLIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartamen 2+1 tek Kodra e Diellit ne rrugen Bill Klinton . Apartamenti organizohet me 2 dhoma gjumi , nje sallon dhe nje tualet me dritare. Apartamenti eshte i orientuar nga Lindja dhe Jugu dhe ka shume fasilitete perreth si supermarkete, lokale banka etj. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar ndodhet ne katin e trete dhe disponon kontrate porosie. Per nje vizte ne prone mos hezitoni te me kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

341

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020