Hyr
Përshkrim

Vila ndodhet tek Kodrat e Kasharit, jo me larg se 15 min nga qendra e Tiranes, larg zhurmes dhe rremujes. Gjelberimi, Struktura dhe Pamja jane pikat kyce qe e bejne kete vile vertet unikale ne llojin e vet. Organizimi i viles eshte vertet mbreslenes, me tre kate me siperfaqe totale ndertimi 1000 m2 dhe siperfaqe trualli 3000 m2, me ambient palestre, holl te bollshem dhe te ndricuar etj. Oborri jashte eshte i mjaftueshem per parkimin e automjeteve gjithashtu dhe shume familjar persa i perket nje feste apo barbecue ne stinen e veres. Per me shume informacione ose per te lene nje takim nga afer te kesaj vile te mrekullueshme jeni te lutur te na kontaktoni.


Informacion
Lloji:

Villa

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Kodrat e Kasharit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020