JEPET ME QIRA 3+1+2+ POST PARKINGU PRANE QENDRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira apartament 3+1+2+post parkingu (i mbyllur) prane Qendres tek Kompleksi "Halili". I pozicionuar ne nje nga zonat qenrore te Tiranes qe ofrojne shume facilitete dhe i ndodhur ne nje nga komplekset me te mira ne zone, organizohet ne nje dhome ndenje, ambient kuzhine i vecuar dhe ngrenie me pamje te lire, tre dhoma gjumi, dy tualete, nje dhome lavanteri, hekurosje dhe dy ballkone ku njeri ndodhet ne dhomen e ndenjes dhe tjetri ne dhomen matrimoniale. I mobiluar ne menyre cilesore per nje jetese sa me komode. Per nje vizite ose informacione mund te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

164 m2

Sip. e brendshme:

146 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

286

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Dibres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020