Hyr
Përshkrim

Ambjenti ndodhet prane rruges kryesore.Ka nje siperfaqe totale prej 260 m2 dhe nje verande prej 100 m2. Ambjenti eshte komplet me fasad xhami dhe sherben per shumellojshmeri biznesesh.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

260 m2

Sip. e brendshme:

260 m2

Tualetet:

2

Lloji:

Commercial

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

128

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020