EKSLUZIVE. JEPET ME QIRA KATI I PARE I NJE VILE 3 KATESHE - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qira kati i pare 1+1 i nje vile 3 kateshe me sip. 63 m2, i organizuar ne: 1 sallon me guzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje vile tre kateshe ne fund te rruges 5 Maji ku lidhet me rrugen Siri Kodra. Jepet i mobiluar si ne foto, mobilim i cili eshte i ri dhe teper komod. Per me shume informacion, na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

63 m2

Sip. e brendshme:

63 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

205

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Siri Kodra, ish Frigoriferi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020