Apartament 2+1 per Shitje - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartament 2+1 per Shitje prane Librit Universitar. Ndodhet ne ndertim te ri te mireadministruar dhe te survejuar me kamera sigurie 24H.Me siperfaqe totale 130m2 eshte i organiuar ne soxhorno me hapesira te bollshme, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ka orientim te favorshem Jug-Lindje- Veri ku drita natyrale e shoqeron ne pjesen me te madhe te dites. Zona eshte e qete dhe nje nder zonat me te kerkuara te Tirane, shume prane Liqenit Artificial. per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

121 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

194

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Perlat Rexhepi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020