SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANE PAZARIT TE RI ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 prane Pazarit te Ri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te sapo perfunduar , ndodhet ne katin e katert dhe organizohet nga nje sallon i bollshem, dy tualete ku njera eshte me dritare dhe dy dhoma ku njera dhome ka ballkon. Ndertesa ka punime shume cilesore dhe ndodhet ne zonat me te mira ne Tirane ku ka shume fasilitete perreth. Cmimi eshte i diskutueshem. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontani !


Informacion
Sip. Totale:

111 m2

Sip. e brendshme:

97 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

191

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020