Shitet apartament 2+1 ne Laprake! - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Laprake.
Apartamenti shitet i pa mobiluar, ne nje pallat te ri .
Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 103 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje,2 dhoma gjumi ,2 tualete, 1 ballkon .
Apartamenti lokalizohet ne nje zone te preferuar ,me te gjitha facilitetet perreth.
Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

103 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

155

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blloku Gintas

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020