Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 perballe shkolles Sami Frasheri . Organizohet ne ambjenti i ndenjes , ambjenti i gatimit vecante ,nje dhome gjumi,nje tualet dhe nje ballkon. Ka ne siperfaqe prej 80 m2 ,orientimi Lindje,pozicionohet ne katin e 11 te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor.Shitet totalisht i mobiluar dhe i pajisur me dokument te rregullt hipotekor.Per nje vizite ne prone na kontaktoni .


Informacion
Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Status:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

1383

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Barrikadave

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020