Apartament 3+1+1 per shitje tek Drejtoria e Policise - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e katert (jo te fundit) te nje pallati ekzistues, prane Drejtorise se Pergjithshme te Policise. Kjo vendodhje e ben lehtesisht te aksesueshem nga unaza. Apartamenti eshte i organizuar ne 1 dhome ndenje+kuzhine, dhe 3 dhoma gjumi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

88 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Drejtoria e Policise

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020