JEPET APARTAMENT 1 + 1 ME QIRA TEK MINISTRIA E JASHTME - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet apartament 1 + 1 me qira tek "Ministria e Jashtme " .Apartamenti organizohet nga dhoma e ndenjes ,dhoma e gjumit,tualeti dhe 2 ballkone.Apartamenti eshte i arreduar ne menyre bashkekohore dhe ndodhet ne nje zone me facelitete. Ndodhet ne katin e 3 te nje palati te ri dhe te mireadministruar. Per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

295

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ministria e Jashtme

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020