APARTAMENT 3+1 NE BLLOK ME QIRA - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, ne rrugen Ismail Qemali, ofrohet per qira apartament me sipqerfaqe te brendshme 120 m2,
3+1+2 tualete +1ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11katesh cilesor dhe te sigurt, jepet i mobiluar me te gjitha kushtet per nje jetese sa me komode. Afersia me bllokun si dhe me qendren e Tiranes e ben kete prone mjaft te kerkuar per shkak te fasiliteteve qe ofron zona.
Per me shume informacion, mos hezitoni te na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

120 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

333

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Ish Blloku

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020