Hyr
Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Kompleksin Talea Coast,Tale,Lezhe .Godina 3 kateshe ndodhet ne vijen e trete te kompleksit dhe eshte e projektuar me pamje nga deti , keto godina strehojne 9 familje duke mundesuar komoditetin për pushime të qeta. Keto apartamente jane ideale per familjet te cilat duan te jene prane detit por dhe te kene oborrin e tyre te gjelberuar. Apartamentet ne katet perdhe perfshijne : Oborrin e gjelberuar individual, dhe parkimi ne afersi te objektit. Organizimi i brendshem perbehet nga 1 dhome gjumi, ambienti ndenjes+kuzhina, 1 tualet dhe ballkoni. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

72 m2

Sip. e brendshme:

62 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Lezhë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020