Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet tek Turdiu Center, I cili eshte nje nga komplekset me te reja dhe me cilesore ne qender te kryeqytetit. Duke patur parasysh avantazhet dhe facilitetet e duhura qe mundesohen nga jetesa ne komplekset e banimit, ky apartament eshte zgjedhja ideale per te jetuar ne komoditet dhe ne vendodhje mjaft te aksesueshme prane sherbimeve te nevojshme si dhe me pikat dhe akset kryesore te Tiranes.
Ky apartament luksoz ka nje siperfaqe totale prej 120 m2. ku behet ndarje perfekte mes zones se dites dhe asaj te nates. Zona e dites eshte open space, e organizuar nepermjet mobilimit modern dhe mjaft cilesor, me dalje te drejperdrejte ne ballkon.
Njeri tualet ndodhet ne koridor I cili lidh zonen living me ambjentin e nates i cili eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi dhe nje tualet tjeter i cili i perket dhomes se gjumit martesore.
Arredimi I apartamentit eshte projektuar nga studio arkitekture. Ne te eshte perdorur nje stil kontemponran nepemjet tonaliteteve te buta dhe per kontrast jane perdorur ngjyra te tjera ne element te caktuar te mobilimit. Ne te eshte perdorur edhe nje system I teknologjise se fundit smart home me system : kamerash, alarmi, dhe komandim me ane te celularit.
Ngrohja mundesohet me sistem chiller qendror ne tavan, dhe ka shpenrndarje ne cdo ambjent ne te gjitha dhomat. Pozicionimi dhe afersia me qendren e Tiranes e bene kete apartament te favorshem per kerkesat per qiramarrje , pasi ka aksesibilitet me ministrite apo me instititucionet shtetorore me te rendesishme ne kryeqytet.
Cmimi i qerase eshte 1.650 euro/muaj, pa tatimin e perfshire 15 %.


Informacion
Sip. Totale:

120 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

895

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020