Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament modern per qira ne nje nder zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen e Elbasanit. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet në katin e tete te një ndërtimi te ri, të mirë administruar i cili monitorohet me sistem kamerash sigurie. Apartamenti eshte shume mire i investuar deri ne detaje, me sistem ngrohje qendrore , termo dhe izolim akustik nga zhurmat, dritare dopio xham te pajisura me grila automatike. I shtruar me parket dru arre masiv. Mobiluar ne menyre shume moderne me te firmat me te mira ne treg. Ne cmimi perfshihen edhe dy poste parkimi. Per me shume detaje ju ftoj per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

149 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

3

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

649

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Tek Liceu Artistik

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020