SHITET VILA NE DURRES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet vile ne zonen e spitalles. Trualli ka siperfaqe 419 m2 + ndertim 108m2. Vila ka nje siperfaqe 108 m2 katror, ku organizohet ne 2 kate (Kati 1 garazhd / kati 2 organizohet ne apartament te mire mobiluar dhe funksional ). Gjithashtu projekti i viles ofron mundesine per te shtuar 1 kat . Kati i 2te i viles perbehet nga nje sallon ndenje, nje kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Vila eshte ne nje zone shume te qete qe ka perreth vetem vila. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi i diskutushum. Per me shume info ose vizite te prones na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

419 m2

Sip. e brendshme:

108 m2

Sip. Toke:

311 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Sold

Website Views:

740

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Lagja 15, Lagja nr.15

Qyteti: Durrës


Kontakto Agjentin