Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Objekti me funksion Hoteleri, me siperfaqe totale ndertimi 2700 m2 se bashku me papafingon, nga e cila siperfaqja e truallit qe zhvillohet eshte 600 m2 dhe siperfaqe bazamenti ndertimi 300 m2, ndodhet ne nje zone shume te lakmuar ne zonen e Shkembit te Kavajes, zone e cila eshte synimi i turisteve te huaj dhe vendasve. Objekti eshte ne faze ndertimi dhe vlen per tu theksuar fakti qe shitet I perfunduar me punime deri ne katin e 7, karabina . Hoteli ka nje distance prej 100 m larg bregdetit dhe akses te lehte me rrugen kryesore. Projekti i ndertimit eshte 6-7 kate mbi toke dhe 1 kat nen toke. Projektuar per 38 dhoma, 2 suita dhe gjithashtu dhe projekt per pishine, SPA ne katin -1. Disponon leje ndertimi dhe zhvillimi te rregullt. Per me shume informacion ose vizite mos hezitoni te kontaktoni prane zyres Century 21 Eon!!


Informacion
Dhomat e gjumit:

40

Lloji:

Hotel

Statusi:

Under Construction

Availability:

Available

Website Views:

1229

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Prane Hotel Majestic

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020