Hyr
Përshkrim

Ne Shengjin shitet apartament me siperfaqe 89 m2 hapësirë e shfrytëzueshme, i organizuar nga dy dhoma gjumi, kuzhinë dhe ambient ndenje , tualet dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në vije te pare te nje pallat të ri , me cilesi ndërtimi shumë të mirë, me të gjitha parametrat e nevojshme për një jetesë komode.
Për detaje të mëtejshme jeni të lutur të kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Sip. e brendshme:

80 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Under Construction

Availability:

Withdrawn

Website Views:

241

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Shëngjin

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020