Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Elbasanit (Park Gate)
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte,me pamje fantastike nga Liqeni.
Pjese e nje prej ndertimeve luksoze ne qytet eshte nje mundesi ideale banimi dhe investimi.
Aktualisht apartamenti shitet ne vleren 2,100 euro/m2, cmim okazion per kete kompleks ku cmimet mesatare te shitjes jane 2,300 euro/m2.
Mos e humbisni kete mundesi per ti dhene vetes suaj nje prone lux qe te jua beje jetesen sa me komode dhe gjithashtu eshte nje investim i zgjuar per jeten tuaj.

Per vizite ne prone ju lutem te na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

88 m2

Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

629

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020