APARTAMENT 2+1 ME QIRA PRANE LIQENIT TE TIRANES (PAVAROTI) - Century 21 Albania
Përshkrim

Apartamenti ndodhet prane kopshtit Zoologjik prane bar "Pavaroti" Eshte nje apartament totalisht i investuar dhe i restaurar me arkitekt, duke filluart qe nga kuzhina, parketi , grila automatike me rrjeta , hidromasazh me muzik.
Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 5 katesh, ka nje siperfaqe prej 110 m2 dhe fale cdo dritare ne dhome gezon drite gjate gjithe kohes. Apartamenti eshte 2+1 me dy tualete dhe nje ballkon i arreduar me shume shije dhe cilesi.
Apartamenti mundeson edhe nje garazhd kundrejt nje cmimi prej 50 euro.
Per nje vizite nga afer jeni te mirepritur!


Informacion
Sip. e brendshme:

110 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Tiranës

Qyteti: Tirana


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020