Hyr
Përshkrim

Ne katin e 2 te nje godine te re te mire administruar, ofrohet per qira ambjent per zyra 101 m2. Ambjenti organizohet ne 2+1+2 tualete+1 ballkon si dhe 1 magazine, te shperndara nga nje korridor i bollshem. Zyrat jepen te mobiluara, te pajisura me sistem rrjeti per internetin, sistem kamerash ne te gjithe mjedisin, server. Mjediset e shkalleve jane te mirembajtura dhe te survejuara me kamera. Vendndodhja e ambjentit, shume prane qendres se Tiranes mundeson te gjitha fasilitetet e nevojshme per zhvillimin e nje biznesi te suksesshem. Jane te disponueshme ne fund te muajit Janar. Mos hezitoni te na kontaktoni per me shume informacion!


Informacion
Sip. e brendshme:

101 m2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

44

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Mujo Ulqinaku

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020