SHITET TOKE + SHTEPI NE SHIROKE - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje toke dhe shtepi ne Shiroke. Toka ka siperfaqe totale 1243 m2 nga kjo 154 m2 ndertese. Toka zoteron dokumentacion te rregullt dhe ndodhet ne qender te Shirokes. Per informacione me te detajuara jeni te mirepritur te na vizitoni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Toke:

1243 m2

Lloji:

House

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

3167

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shirokë

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin