Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor prane rrethrrotullimit tek Komuna Parisit, me siperfaqe totale 107 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi te bollshme,sallon ndenje me dalje ne ballkon,1 tualet te madh me dritare,korridor dhe depo.Orientimi i apartamentit eshte jug lindje.Planimetri perfekte.Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

107 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

9

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

328

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Rruga Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020