Hyr
Përshkrim

Shiten 21 apartamente te Farmacia 10 te tipologjive te ndryshme.
Menyre zgjedhje sipas: katit, siperfaqes dhe orientimit.
Per me shume info. na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

65 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

190

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020