Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ka nje orjentim te favorshem Jug e cila mundson djell gjate gjithe dites. Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe nje dhom gjumi si dhe nje ballkoni qe ofron pamje nga deti. Apartamenti shitet i mobiluar sic eshte nuk eshte banuar me perpara apo nuk eshte dhene me qira. Per nje vizite ne prone ose informacion na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. e brendshme:

74 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

151

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Florida , DURRES

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020