Hyr
Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 me sip. totale 69.3 m2, nga te cilat 63.4 m2 eshte sip neto. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 5 katesh, te Xhamia ne Sauk te vjeter, me pamje te lire nga Autostrada e Re ( TEG ). Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe teper e kerkuar, pasi eshte projektuar per vila dhe ndertesa, jo me shume se 5 kate. Distanca per dalje ne Autostrade eshte vetem 3 min larg. Apartamenti eshte i ri dhe i pa banuar me pare, me punime teper cilesore, duke nisur qe nga muret ndarese, elektriket dhe hidrauliket, dritaret dopio xham etj. Shpejtoni ta beni tuajin kete apartament, pasi dhe cmimi eshte i negociushem. Per me shume info. ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

69 m2

Sip. e brendshme:

69 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

143

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Sauk

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020