Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje te Kodra e Diellit, prane Eleonores. Eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri dhe ka siperfaqje 87.07 m2. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion ju ftoj per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

87 m2

Sip. e brendshme:

76 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

4

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

1416

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020