Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje prane Qendres, ne nje pallate te ri me ashensor. Apartamenti ndodhet shume prane rruges kryesore. Organizohet ne 1 dhome ndenje te oerbashket me gatimin, 1 dhome gjumi, dhe nje tualet.
Apratamenti eshte nje mundesi shume e mire investimi.
Disponon edhe nje verande te madhe me pamje fantastike!
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

114 m2

Sip. e brendshme:

79 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

43

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Blv. Zogu i 1

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020