Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 3+1 per Qera ne Astir prane karburant Kastratit. Apartamenti ka siperfaqe 170m2 te organizuar ne soxhorno, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ka planimetri dhe organizim te rregullt te hapesirave te brendshme te ambjenteve me 1 mobilim Cilesore Modern dhe Luksoz me investime te konsiderueshme si parket,tavan te varur,ndricim me led, sistem ngrohje ftohje me sistem chiller dhe pajisje elektro shtepike te markave me te mira.Zona eshte e qete dhe ka akses te lehte me rruget e Tiranes. Eshte e mundur dhe nje post parkimi poshte pallatit. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

170 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Rented

Website Views:

188

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rruga Teodor Keko

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020