Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne transballkanike me nje super orientim ne jug-lindje. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ka nje organizim fantastik. Ka ne total 92 m2 qe jep mundesi modifikimi per 2+1.ndodhet ne katin e 9 banim dhe 10 nga toka. Disponon dokumentacion te rregullt. Per nje shoqerim ne pron na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Status:

New

Availability:

Available

Website Views:

27

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020