Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 ne transballkanike me nje super orientim ne jug-perndim. Apartamenti eshte totalisht i ri dhe ka nje organizim fantastik. Ka ne total 92 m2 .ndodhet ne katin e 10 banim dhe 11nga toka. Disponon dokumentacion te rregullt. Cmimi eshte i diskutueshem . Per nje shoqerim ne pron ose informaciaon na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

92 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

623

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020