Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me Qira Apartament 3+1+2+Depo tek Torre Drini. Apartamenti gezon nje siperfaqe te brendeshme prej 197.3m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e ngrenies, kuzhine gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi ku njera perdoret si Studio, 2 tualete dhe nje depo. Orientimi Perendim, Veri-Perendim gje qe ben te mundur ndricim natyral per nje pjese te konsiderueshme te dites. Ne prone jane bere investime teper cilesore ku vlen te permenden shtrimi me parket druri dhe laminat ne dhomat e gjumit si dhe salloni dhe korridori te shtruar me mermer, mobilimi bashkekohor, sistem qendror kondicionimi etj. Jepet me qira me nje cmim prej 2100Euro/Muaj (i diskutueshem). Ekziston mundesia e nje post parkimi. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

215 m2

Sip. e brendshme:

197 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

12

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipotekeKontakto Agjentin

Copyright © 2020