Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet e viteve te fundit, disponon 2 ashensor dhe ka punime fantastike. Apartamenti eshte i orientuar ne Lindje-jug-perendim. Organizohet ne 2 dhoma gjumi 1 kuzhine e bashkangjitur me sallonin, 1 tualet me dritare dhe 2 ballkone me pamje fantastike ku shikon pjeserisht nga deti. Cmimi eshte i diskutueshem. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie. Per nje shoqerim ne pron ose informacion te metejshem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

96 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

11

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

803

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: transballkanike

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020